Kurumsal

Firmamiz teknolojik gelismeleri kendi alanina tasimak amaciyla Ar-ge ekibi olusturmus bu dogrultuda ülkemiz ihtiyaçlari göz önüne alinarak yeni ürünler piyasaya sunmustur.Kablosuz Anons sistemi disinda kablosuz vaaz, Kablosuz Ezan,Su Depo kontrol sistemi üretimlerini gerçeklestirmistir.Teknolojik gelismeler dogrultusunda günes enerjili kablosuz anons sistemlerini,su depo kontrol sistemlerini gelistirerek piyasaya sunmustur.Ayrica led teknolojisi alanina girmis bulunmaktadir.ISO 9001-2000 KALITE YÖNETIM BELGESI alan üretim merkezimizde üretimi yapylmaktadyr.

Seslendirme konusunda atilim yapilarak son teknoloji iç ve dis seslendirmede sistemleri ürünleri yeni magazamizda zengin çesidiyle müsterilerimize hizmet vermektedir.

Ayrica , elektronik malzeme ithalati yaparak iç piyasaya sunulmaktadir.Firmamiz Kamera sistemleri ve Dev Led Ekran, Kayan Led yazi konusunda önemli projelere imza atmistir.

Temel felsefesi”Müsteri Memnuniyeti”olan firmamiz ,Çalisanlarin konusunda egitimli olmasina önem vermekte ,hizmetiçi egitim çalismalariyla çalisanlari daha yetkin hale getirmektedir.Satis sonrasi servis hizmetlerini önemsiyoruz ve servis hizmetlerimizin müsterilerimizden övgü almasi bizleri onurlandirmaktadir.

Sizlerin güveni bizleri alaninda lider duruma getirmistir.

Güveninize tesekkür ediyoruz.

475415_418529674830002_1036515645_o

Kalite Politikamız

Sürekli Egitim, Sürekli teknolojik gelisim, Müsteri memnuniyeti.

ms520

Misyonumuz

Haberlesme Elektronigi konusunda üretim, satis ve servis teknigiyle güven duyulan firmalardan biridir.

468388_418522928164010_867935650_o

Vizyonumuz

Konusunda teknolojik gelismelere önderlik yapmak ,güvenilir ürün ,güvenilir firma imajini arttirarak sürdürmek, yönetim anlayisiyla ve ürünleriyle ve satis sonrasi servis agiyla Insana ve çevreye saygili standartlar olusturmak.

Telsiz
Merkezi Ezan Vaaz Sistemi
Seslendirme
Açık Ve Kapalı Alan Ses Yayın Sistemi
OKTH (ortak Kullanımlı Telsiz Hizmeti)
Seçim Ses Sistemi
Su Depo Pompa Kontrol Sistemi
Kamera Ve Alarm Sistemleri
Kablosuz Anons Sistemi
Tepe-İkaz Lambaları
Günes Enerjili Telsiz Anons Sistemi
Elektronik Led Panolar
Güneş Enerji Sistemleri
Dijital Telsizler

Firmamiz teknolojik gelismeleri kendi alanina tasimak amaciyla Ar-ge ekibi olusturmus bu dogrultuda ülkemiz ihtiyaçlari göz önüne alinarak yeni ürünler piyasaya sunmustur.